Motto Przedszkola: "Bo odkrywać świat, to nasza wielka sprawa. Bo zdobywać świat, to jest nasz wielki cel. My odkrywcy z Akademii wyruszamy, a więc ruszaj z nami bracie, jeśli chcesz".

Sukcesy i Osiągnięcia

Nasze Przedszkole chętnie uczestniczy w rozmaitych konkursach organizowanych na terenie Gminy Gozdowo i nie tylko. Są to m.in. konkursy plastyczne, przeglądy piosenek i tańca, a także różnego rodzaju akcje i programy.

Każdy sukces motywuje dzieci do działania, rozwija zdolności i zainteresowania, a tym samym kształtuje twórczą postawę dziecka.

Nasze Przedszkolaki mogą poszczycić się wieloma osiągnięciami, czego dowodem są zdobyte przez nie dyplomy, wyróżnienia i nagrody.

 

 

Rok szkolny  2011/2012

 

- Konkurs plastyczny „Ptaki terenów wodnych i błotnych Mazowsza” organizowany przez Ligę Ochrony Przyrody w Płocku

  • 1 osoba – wyróżnienie

- Konkurs plastyczny „Przyroda twój przyjaciel” organizowany przez Ligę Ochrony Przyrody w Płocku

  • 2 osoby – wyróżnienia

 

- Konkurs plastyczny „Bohaterowie naszych bajek” organizowany przez Publiczne Przedszkole w Gozdowie

 

  • 1 osoba – I miejsce
  • 1 osoba – II miejsce
  • 1 osoba  - III miejsce
  • 7 osób – wyróżnienia

 

- Konkurs plastyczny z zakresu wiedzy pożarniczej organizowany przez Gminę Gozdowo

  • 1 osoba – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2012/2013

 

- Konkurs plastyczny „Ptaki naszych lasów” organizowany przez Ligę Ochrony Przyrody w Płocku

  • 4 osoby - wyróżnienia

 

Rok szkolny 2013/2014

 

- Konkurs plastyczny „Barwy Jesieni” organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

  • 1 osoba – wyróżnienie
  • 1 osoba – III miejsce

 

- Konkurs plastyczny „Bohaterowie Naszych Bajek” organizowany przez Publiczne Przedszkole w Gozdowie

 

  • 1 osoba – I miejsce
  • 5 osób – wyróżnienie

 

- Konkurs taneczny „Zaczarowane Baletki” organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

  • I miejsce dla zespołu „Motylki” za taniec „Pasodoble”
  • wyróżnienie dla zespołu „Iskierki” za taniec z Pałeczkami do muzyki F. Sinatry „New York”

 

- Przegląd tańców dziecięcych organizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku

  • wyróżnienie za taniec „Baletnice” do muzyki Mozarta „Requiem for a dream”

 

- Powiatowy konkurs plastyczny „Jego życie – o życiu i twórczości Jana Pawła II”

  • 3 osoby – wyróżnienia

 

- Konkurs plastyczny „Odnawialne źródła energii w twoich oczach” organizowany prze Gminę Gozdowo

  • 1 osoba – wyróżnienie

 

- Konkurs plastyczny „Bezpieczne zabawy zimowe” organizowany przez Publiczne Przedszkole w Gozdowie

  • 1 osoba – II miejsce
  • 2 osoby – wyróżnienia

 

- Przegląd Tańca Ludowego w Szczutowie

  • wyróżnienie dla zespołu „Iskierka” za taniec „Polka Warszawska” do muzyki Staśka Wielanka
  • wyróżnienie dla zespołu „Przytulaczki” za taniec „Krakowiak”

Zespoły otrzymały wyróżnienia w postaci statuetek

 

- Konkurs Tańca Ludowego i Nowoczesnego „Kołomyjka” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

 

  • nagroda główna Grand Prix za taniec „Baletnice” do muzyki Mozarta
  • I miejsce dla zespołu „Iskierka” za taniec ludowy „Polka Warszawska”

- Konkurs „Zbiórka makulatury”

  • 1 osoba – I miejsce
  • 1 osoba – II miejsce
  • 3 osoby – wyróżnienia

 

- Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Mój przyjaciel i Ja”

  • 4 osoby – wyróżnienia

 

- Konkurs recytatorski „Wiersze Jana i Juliana” organizowany przez Publiczne Przedszkole w Gozdowie

  • 2 osoby – wyróżnienia

 

Rok szkolny 2014/2015

 

 - Konkurs taneczny „Zaczarowane Baletki” organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

  • III miejsce dla zespołu „Iskierka” za taniec „Walc” do muzyki z filmu Anna Karenina
  • wyróżnienie dla zespołu „Tańczące Pompony” za taniec Hinduski do muzyki Arash „Boro Boro”

 

- Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa z Duszą” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

  • 3 osoby – III miejsce

 

- Konkurs plastyczny „Mój ulubiony Święty” organizowany przez Szkołę Podstawową w Gozdowie

  • 1 osoba – I miejsce
  • 1 osoba – wyróżnienie

 

- Konkurs plastyczny „Bezpieczne zabawy zimowe” organizowany przez Publiczne Przedszkole w Gozdowie

  • 1 osoba – I miejsce
  • 3 osoby – II miejsce
  • 1 osoba – III miejsce
  • 4 osoby – wyróżnienia

 

- Powiatowy Przegląd Tańca Ludowego i Nowoczesnego „Kołomyjka” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

  • wyróżnienie dla zespołu tanecznego „Iskierka” za składankę tańców towarzyskich w kolejnej Edycji Tańca z Gwiazdami
  • wyróżnienie dla zespołu tanecznego „Przytulaczki” za taniec „Krakowiak” w kategorii tańca ludowego

Zespoły otrzymały wyróżnienia w postaci statuetek

 

- Konkurs recytatorski „Wiersze Jana i Juliana” organizowany przez Publiczne Przedszkole w Gozdowie

 

  • 2 osoby – I miejsce
  • 2 osoby - II miejsce
  • 2 osoby – III miejsce
  • 4 osoby – wyróżnienia

 

 - Konkurs recytatorski na szczeblu powiatowym „Kubuś Puchatek” organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

  • Laureat konkursu za wiersz Julina Tuwima „Żuk”


Rok szkolny 2015/2016

 

- Konkurs plastyczny "Bohaterowie naszych bajek" organizowany przez Publiczne Przedszkole w Gozdowie


- Konkurs taneczny "Zaczarowane baletki" organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

  • I miejsce dla zespołu "Iskierka" za taniec do muzyki skrzypcowej Lindsey Starling

- Konkurs recytatorski " Kubuś Puchatek" organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu
  • II miejsce w kategori 6 - latki

- Konkurs plastyczny "Bezpieczne zabawy zimowe" organizowany przez Publiczne Przedszkole w Gozdowie

- Konkurs recytatorski „Wiersze Jana i Juliana” organizowany przez Publiczne Przedszkole w Gozdowie

 

  • 2 osoby – I miejsce
  • 2 osoby - II miejsce
  • 2 osoby – III miejsce
  • 4 osoby – wyróżnienia


Rok szkolny 2016/2017


- Konkurs plastyczny „Barwy Jesieni” organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu
  • 1 osoba - III miejsce

- Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Moje rodzinne wakacje"
  • 1 osoba - III miejsce

- Powiatowy konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa z Duszą” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu
  • 1 osoba - I miejsce

- Konkurs "Eko ozdoba świąteczna 2016"
  • 1 osoba - III miejsce 
 
- Ogólnopolski konkurs plastyczny "Anioły Bożego Narodzenia" - kategoria 3-4 latki
  • 1 osoba - I miejsce
  • 1osoba - III miejsce

- Konkurs plastyczny "Bohaterowie naszych bajek"
  • 3 osoby - I miejsce
  • 3 osoby II miejsce
  • 3 osoby III miejsce
  • 5 osób - wyróżnienia 

- Konkurs plastyczny "Ozdoba Bożonarodzeniowa"
  • 1 osoba - wyróżnienie