06 grudnia 2016 14:49 | Aktualności

Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa z Duszą

I miejsce dla Lidzi Sadowskiej!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tegorocznej edycji powiatowego konkursu plastycznego organizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą” pod patronatem Starosty Sierpeckiego €“ Jana Laskowskiego oraz Księdza dr Tomasza Kadzińskiego I miejsce trafiło do naszej placówki. Autorką prześlicznej karty, niezwykle urokliwej, pełnej dziecięcej pasji jest Lidia Sadowska  - 6 lat. Warto zauważyć, że niniejsza wygrana przyczyni się do również do akcji charytatywnej, gdyż kartka bożonarodzeniowa Lidzi i innych laureatów pomoże w leczeniu ucznia z Zespołu Szkół Nr 1 w Sierpcu. To piękna idea, która zapowiada nadchodzące święta. Jesteśmy dumni z naszej Lidii i jeszcze raz serdecznie gratulujemy.