14 grudnia 2016 15:55 | Aktualności

Bezpieczeństwo najważniejsze

W naszym Przedszkolu po raz kolejny odbyło się spotkanie Pana Policjanta z Posterunku Policji w Gozdowie i zachwyconych jego wizytą dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.

Funkcjonariusz policji przeprowadził prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań i postaw wśród przedszkolaków oraz omówienie podstawowych przepisów ruchu drogowego. Przypomniane zostały  dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz  prawidłowego przejścia przez jezdnię. Trzeba przyznać, że dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu i chętnie odpowiadały na pytania.

Dziękujemy za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego.