16 stycznia 2017 19:03 | Aktualności

Koncert Noworoczny

Z cyganami w Nowy Rok!

6 stycznia 2017 roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w Charytatywnym Koncercie Noworocznym pod patronatem Starosty Sierpeckiego Jana Laskowskiego, który odbył się w Publicznym Gimnazjum w Gozdowie. Nasze przedszkolaki zaprezentowały choreografię do muzyki cygańskiej. Romskie klimaty świetnie wbiły się w nastrój koncertu, składanych życzeń, karnawałowej zabawy. Jak zawsze podbiły serca wszystkich widzów o czym świadczyły otrzymane brawa. Zważywszy, że na dworze temperatura spadła mocno poniżej zera staraliśmy się podnieść ją naszym występem. Idea koncertu przyczyniła się do uświadomienia dzieciom, że pomagać można zawsze i w różny sposób.  W związku z powyższym jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy wziąć udział w tak szlachetnym przedsięwzięciu.