07 lutego 2017 16:02 | Aktualności

CHOINKA NOWOROCZNA

Hej, hej! Co u Was? U nas choinkowo. Wiadomo karnawał! Choinka Noworoczna już za nami. Było naprawdę smerfnie. W Nowym Roku chcieliśmy dostarczyć wszystkim odrobinę humoru i dobrej zabawy. A gdzie tego szukać? Wiadomo w wiosce smerfów. Żartobliwe dialogi, pouczająca puenta sprawiły, że bawiliśmy się wyśmienicie. Uśmiechaliśmy się na widok smerfów z mopami, Gargamela w czerwonych skarpetach, Smerfetki goniącej Klakierka. Nawet Mikołajki im pomagały. A to wszystko pod czujnym okiem Papy Smerfa, oczywiście. Tyle o przedstawieniu. Teraz taniec.  Niezwykły, prawda? Tak, chłopaki pokazali klasę. Właśnie tak to się robi. Wiadomo dżentelmeni…. Jak oni  czarowali nas tymi pałeczkami. Nieziemsko….A dziewczyny? Zalotne, uśmiechnięte, pełne dziecięcego wdzięku. Kiedy utworzyli pary to pomyśleliśmy sobie - niemożliwe, a jednak. Wtedy… „choć raz poczuliśmy się jak mały smerf” A powiedzcie, że nie?!