20 listopada 2017 18:52 | Aktualności

Pan Sprężynka

W poniedziałek 20 listopada nasze przedszkole odwiedził Pan Sprężynka ze Studia Edukacyjno Artystycznego Bąbel Ziombel i zaprosił wszystkie dzieci na „Spotkanie z iluzją i muzyką”. Przedszkolaki miały okazję przenieść się w świat magii, iluzji i muzyki. Pan Sprężynka zaprezentował dzieciom swoje magiczne sztuczki np.:„latający stolik”, „znikającą piłeczkę” oraz wiele innych sztuczek, które wywarły na dzieciach ogromne wrażenie oraz śmiech.   Zachęcał małych widzów do poszukiwania rozwiązań, jednocześnie rozwijając ich kreatywność i pobudzając wyobraźnię. Pokaz magicznych sztuczek przeplatany był energetyczną muzyką zachęcającą dzieci do wspólnej zabawy i tańca.