11 grudnia 2017 16:41 | Aktualności

Kochane dzieci to ja – Mikołaj!

Jak co roku 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Mikołaj. Od rana wszystkie dzieci wsłuchiwały się w dochodzące odgłosy, czekając na ten upragniony – dzwonek Świętego Mikołaja. Wreszcie na korytarzu rozległo się znajome ho, ho, ho! I wtedy cisza… Nareszcie jest! Jak zawsze uśmiechnięty, biała broda, czerwone ubranie. Ale czy aby prawdziwy? Najprawdziwszy! Radości nie było końca. Wspólne zabawy, piosenki, wierszyki. Jaki ten Mikołaj zdolny! I jak nas wszystkich zna! Wie, kto grzeczny, a kto nie. Na szczęście w naszym przedszkolu wszystkie przedszkolaki są zawsze super grzeczne i do nikogo nie było żadnych zastrzeżeń. A potem to już jak w znanej piosence „Dzwonki dzwonią, płatki śniegu z wichrem gonią, a Mikołaj uśmiechnięty z worka daje nam prezenty …”