11 grudnia 2017 16:42 | Aktualności

Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa z duszą

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą” organizowany przez OPP Sierpc to już nasza tradycja. Dzieci z naszego przedszkola chętnie biorą w nim udział. To tutaj w plastyczny sposób mogą odzwierciedlić swoje emocje związane z oczekiwaniem na Boże Narodzenie. Prace naszych podopiecznych jak zawsze charakteryzują się pomysłowością, kreatywnością i wielką wyobraźnią. Można powiedzieć, ze naprawdę „posiadają duszę”. Najlepszym przykładem są otrzymane wyróżnienia, co jest dużym osiągnięciem  ze względu na ogromną ilość zgłoszeń z całego powiatu. W tym roku największą moc i ducha świąt w swych kartkach ukazali: Gabriel Ziemiński  - grupa „Żabki”; Maja Wudarska - grupa „Jeżyki” oraz Julia Ambroziak i Natalia Karpińska - grupa „Muchomorki”. Tegoroczne kartki pomogą w zakupie aparatów słuchowych dla Ani G.- wychowanki OPP. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!