B Publiczne Przedszkole w Gozdowie - Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

23 lutego 2018 14:41 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

„Dziś z przedszkola odbiera mnie babcia…”, „Wczoraj grałem z dziadkiem w warcaby…” takie słowa słyszymy często od naszych przedszkolaków. Jak odwdzięczyć się zatem za troskę i opiekę włożone w wychowanie wnucząt? Dzieci zawsze znajdą na to sposób. Co najważniejsze uczynią to od serca, prawdziwie i szczerze. Jak co roku uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu była pełna wzruszeń.  Przygotowane programy artystyczne, pełne dziecięcego uroku,  pozostawiły wiele cudownych wspomnień. Babcie i Dziadkowie dumni ze swoich pociech z radością spędzili z nami czas przy wspólnej herbatce. Kochani! Przyjmijcie zatem „….serdeczne życzenia, byście lat setnych dożyli, nie wiedząc, co to zmartwienia.”