16 kwietnia 2018 16:31 | Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pionki”

Nasze przedszkole po raz pierwszy przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Pionki”. Konkurs organizowany jest przez Centrum Edukacyjno-Wydawnicze "Z-Trener". W zmaganiach wzięło udział dziesięcioro dzieci. Zadania dotyczyły figur geometrycznych, spostrzegawczości, rytmów oraz umiejętności liczenia. Atmosfera w trakcie konkursu sprzyjała skupieniu. Komisja Konkursowa czuwała nad przebiegiem przedsięwzięcia. Zadania oceniane były według specjalnego klucza udostępnionego przez Organizatora. Miło nam poinformować, że troje przedszkolaków zakwalifikowało się do kolejnego etapu i będzie mogło zmierzyć swoje umiejętności matematyczne z rówieśnikami z całej Polski. Są to: Karpińska Natalia, Madeńska Kinga i Kozłowski Szymon. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!