04 czerwca 2019 16:05 | Aktualności

Ukochanej Mamie, najmilszemu Tacie….

Maj to nie tylko miesiąc pełen soczystej zieleni, pachnącej piwoniami i bzem, ale to  czas, kiedy w naszym przedszkolu obchodzimy Święto Rodziców. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, nasze troski, radości, marzenia. Każda grupa bez wyjątku stara się, aby swoim programem artystycznym podziękować najważniejszym w życiu osobom za bezgraniczną i bezwarunkową miłość okazywaną co dnia. Własnoręcznie wykonane prezenty, często zbyt poklejone, niezdarnie wycięte, stają się najmilszym upominkiem dla mamy i taty. Nikt nie szczędzi sił. Przedszkolaki recytują, śpiewają, tańczą i grają dla Was.

Niestety świętowanie mamy już za sobą. Zostały piękne zdjęcia i wspomnienia. Cudownie jednak, że rodzicielska miłość wiecznie trwa…