14 czerwca 2019 19:25 | Aktualności

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Kochani! To dopiero była cudowna, szalona zabawa! Wiedzą tylko ci, którzy brali w niej udział. To nic, że na dworze upał. Nikomu to nie przeszkadzało. Skąpani w promieniach słońca chętnie korzystaliśmy z przygotowanych atrakcji. Ogromna zjeżdżalnia nie miała sobie równych. To tu była największa kolejka. Jednak warto było poczekać. Z radosnym „Aaaaa!” nawet maluchy zjeżdżały z góry. Skoki, pląsy z myszką Mini to prawdziwa frajda. A bańki mydlane? To super sprawa. Można było je robić, łapać, chlapać jak na prawdziwego przedszkolaka przystało. Nie zabrakło również smakowitych przekąsek przy wspólnym stole. Nasze łasuchy nie pogardziły watą cukrową, popcornem. Dla smakoszy i głodomorków były także frytki. Siły opuściły nas pod koniec zabawy. Zmęczeni, opaleni ale szczęśliwi wróciliśmy do swoich sal. Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do zorganizowania tego pikniku. Tym, którzy nie szczędzili swojego czasu, aby sprawić dzieciom ogromną radość. Krótko mówiąc - jesteście cudowni!