14 czerwca 2019 19:45 | Aktualności

Wizyta Pani Pielęgniarki

Bezpieczeństwo w naszym przedszkolu jest priorytetem. W  związku z tym jak co roku odwiedzają nas goście by porozmawiać z nami o niebezpieczeństwie jakie czyha na naszych milusińskich.

Odwiedziła nas  Pani pielęgniarka Krystyna Baran, która przeprowadziła pogadankę  na temat zdrowia i bezpieczeństwa. Przedszkolaki uczyły się prawidłowej reakcji w sytuacji zagrożenia, znajomości numerów telefonów alarmowych, jak prawidłowo wezwać pomoc. Wpobec ostatnich upałów pani Krysia opowiedziała dzieciom, jak trzeba dbać o organizm w taki duży upał oraz,że picie dużej ilości wody to podstawa, aby sie nie odwodnić.. Opowiedziała najmłodszym przedszkolakom, czego nie wolno brać bez zgody rodziców i jaki wpływ mają leki na zdrowie dzieci. Jak się okazało, dzieci posiadały już sporą wiedzę na ten temat i chętnie brały udział w rozmowie.