28 listopada 2019 19:36 | Aktualności

Wesołe Nutki

Dnia 28.11.2019 r. w sali widowiskowej CKiSz w Sierpcu odbyła się VII edycja konkursu dla dzieci „Wesołe nutki z Przedszkola”. Celem było rozwijanie umiejętności wokalnych oraz zainteresowań muzycznych przedszkolaków. Naszą placówkę reprezentowali Aleksandra Tomaszewska z grupy „Jeżyki” oraz Jakub Nagiewicz z grupy „Muchomorki”. Ola zaśpiewała „Pluszowego misia z wystawy”, natomiast Kuba „Gdy w noc wrześniową”. Oboje świetnie się spisali ukazując swoje muzyczne zdolności. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Kuby, który wywalczył wyróżnienie oraz NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI w postaci ogromnego pluszaka. Oj, „za mundurem panny sznurem…” Serdecznie gratulujemy!