19 grudnia 2019 16:05 | Aktualności

Z wizytą w PALIUM w Kolczynie

Dnia 19.12.2019 r. reprezentanci „Jeżyków” i „Muchomorków” odwiedzili podopiecznych Ośrodka Opieki Długoterminowej w Kolczynie PALIUM. Z radością przekazali im własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Było to niezwykłe wydarzenie, któremu z całą pewnością towarzyszył duch nadchodzących świąt. Dzieci zostały niezwykle ciepło przyjęte. Mieszkańcy ośrodka nie kryli wzruszenia. Wyklejona wycinanką choinka czy plastelinowy Mikołaj miały tu ogromne znaczenie i wartość mierzoną dobrocią i sercem. Cieszymy się, że przedszkolaki na miarę swojego wieku, mogły  umilić codzienność starszym osobom. Na pewno takie chwile mogą wprowadzić w zadumę i skłonić do przemyśleń. Podsumowaniem niech będą słowa „Gdyby udało się zgłębić ludzkie serce, jak zdziwiłoby nas obecne tam milczące pragnienie czyjejś obecności.”