08 stycznia 2020 14:40 | Aktualności

KoncertNoworoczny

Święto Trzech Króli to dla nas mieszkańców gminy Gozdowo wyjątkowy dzień.  Jak co roku odbywa się wówczas Koncert Noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Gozdowie. Piękne występy, kolorowe światełka, wiele serdecznych słów i życzeń to znaki tego styczniowego popołudnia. Cieszymy się , że również i my, możemy wziąć udział w tym niesamowitym widowisku i dołożyć starań, aby stało się ono jeszcze bardziej niezapomniane. W tym roku przedszkolaki zaprezentowały się w tańcu „Gorączka sobotniej nocy” do muzyki z musicalu Greese. Swoim występem wprowadziły publiczność w dobry nastrój i wieczorowy klimat. Nie zabrakło wzruszeń i świątecznych wspomnień. Jak wiadomo nasza pani Dyrektor Agnieszka Olszewska pięknie śpiewa i może pochwalić się cudownym głosem. I tak też było. Zaśpiewała „Kolędę Maryi”, „Uciekali, uciekali” oraz „Przekażmy sobie znak pokoju”, tym samym dostarczając obecnym niezapomnianych przeżyć.  Koncert Noworoczny 2020 już za nami. Czas szybko płynie. Sprawmy, aby blask światełek pozostał w naszych myślach jak najdłużej. Wszystkiego dobrego!