Motto Przedszkola: "Bo odkrywać świat, to nasza wielka sprawa. Bo zdobywać świat, to jest nasz wielki cel. My odkrywcy z Akademii wyruszamy, a więc ruszaj z nami bracie, jeśli chcesz".

Aktualności

27 stycznia 2020 17:43 | Aktualności

Uciekali, Uciekali...

Naszą uroczystością choinkową na dobre pożegnaliśmy świąteczny czas. Tegoroczne jasełka po raz kolejny ukazały tajemnicę Narodzenia Pańskiego. Wcielając się w role Świętej Rodziny, pastuszków, Trzech Króli, Śnieżynek, dzieci cudownie wyraziły emocje i zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Pod niebiosa płynął głos aniołków, które pięknie śpiewały kolędy i pastorałki. A wszystko rozbielała klimatyczna dekoracja mieniąca się setkami błyszczących lampek. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki dostarczyły gościom wielu wzruszeń i pozostawiły moc jasełkowych wrażeń.

 

Pozytywną energię przekazali nam także instruktorzy zajęć dodatkowych, którzy przedstawili owoce swojej pracy. Mogliśmy być świadkami wprowadzania najmłodszych w świat japońskiej sztuki walki, dyscypliny i rywalizacji podczas zabaw z piłką oraz rozwijania umiejętności tanecznych. Nie zabrakło sympatycznej myszki Mini, która bawiła przedszkolaków oraz ….Mikołaja. Ba! To on właśnie wywołał u naszych milusińskich rumieńce na policzkach. Nie byłoby jednak tak wspaniałej uroczystości bez Was Kochani Rodzice! Dziękujemy za włożony trud, serce, poświęcony czas i wszelkie zainteresowanie. Niech światełko jasełkowej gwiazdy jak najdłużej rozświeca nam ostatnie dni stycznia…

Przeczytano: 475 razy. Wydrukuj|Do góry