25 czerwca 2020 14:36 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo

Za nami kolejny rok przedszkolnej edukacji. Dziś nadszedł ten dzień, w którym zebraliśmy się tu w celu uroczystego zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Kochane dzieci .

W zdobywaniu wiedzy pomagali Wam nauczyciele. Próbowali oni rozbudzić w Was głód wiedzy, ciekawość świata. Starali się pogłębiać Waszą wiedzę w zakresie każdej dziedziny życiowej. Naprowadzali Was na taką drogę, abyście wyrośli na wartościowych i uczciwych ludzi. Cieszę się , że podobnie jak w latach ubiegłych był to czas bezpiecznej pracy – podczas którego, pod troskliwą opieką wychowawców, zdobywaliście nowe doświadczenia edukacyjne.

Rok szkolny 2019/2020 był rokiem  wyjątkowym, gdyż od 12 marca 2020r. zostały zawieszone zajęcia. Zawieszenie zajęć i kształcenie na odległość to niecodzienna i trudna sytuacja w szczególności dla dzieci, którym brakowało bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i rówieśnikami.  Z tego miejsca pragnę podziękować  dzieciom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, za Waszą dziecięcą radość jaką nam przekazywaliście oraz rodzicom za wspaniałą współpracę i wkład w budowaniu pozytywnego wizerunku naszego przedszkola. Dziękuję Panu Wójtowi – Dariuszowi Kalkowskiemu wraz
z pracownikami Urzędu Gminy w Gozdowie za wspaniałą współpracę i pomoc oraz wszystkie wspólnie organizowane przedsięwzięcia.

Dziękuję  wszystkim  moim  współpracownikom,  nauczycielom  i  wychowawcom  za  trud  minionego  roku  szkolnego.

Wszystkim dzieciom, a także gronu pedagogicznemu, pracownikom oraz rodzicom życzę spokojnych, bezpiecznych wakacji i udanego letniego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu !

Agnieszka Olszewska

Dyrektor Publicznego Przedszkola